"V Južno Ameriko
greš? Pa še v Peru! Saj si znorel! Ali imaš vsaj pištolo?!"
No, vse bo postalo dosti
bolj jasno že čez nekaj ur...
Janin Klemenčič
"V Južno Ameriko
greš? Pa še v Peru! Saj si znorel! Ali imaš vsaj pištolo?!"
No, vse bo postalo dosti
bolj jasno že čez nekaj ur...
Janin Klemenčič
Ne gre drugače, kot da si
tudi oni ustvarijo napačne predstave. Dežela, ki si jo spoznal, nenadoma
postane »tvoja«. Vse novice o deželi, ki si jo obiskal, doživljaš kasneje
drugače, globlje in z večjim zanimanjem, kot pred tem.
Janin
Klemenčič
Prvič v življenju grem v
Južno Ameriko!
Kljub zaspanosti se me je
lotevala podobna napetost, kot vedno, kadar prihajam v kak nov konec sveta.
Toliko sem že slišal o Visoki planoti, o Indijancih, puščavah, džunglah, lamah,
mumijah! Videl bom Macchu Picchu, jezero Titicaca, Rio in Copacabano, slapove
Iguacu...
Janin
Klemenčič
Ps.
pisal sem kar brez sumnikov ker sem na yahuyu pa se kaksna vejica manjka pa tudi
kaj malega lahko popravis. Ce ti ni vsec ti lahko napisem se kasno drugo zgodbo.
V prvi knjigi si mize objavil zgodbo ce jo rabis se za drugo nimam nic proti.
LP
Milan